Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новокам’янська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 26283515) був реорганізований і увійшов до складу Милівської громади

Секретар сільської ради - Шніт Мар’яна Михайлівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Шніт Мар’яна Михайлівна, народилася 29 вересня 1990 року в селі Нова Кам’янка Великоолександрівського району Херсонської області в сім’ї працівників сільського господарства.

В 1997 році пішла до першого класу Новакам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Закінчила одинадцять класів у 2007 році.

В 2008 році вступила до Херсонського Державного Університету на заочну форму навчання за спеціальністю «українська мова і література». Херсонський Державний Уніврситет закінчила у 2013 році і отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію філолога. (вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.)

Трудова діяльність. У 2012 році працювала фахівцем із соціальної роботи від Великоолександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території Новокам’янської сільської ради. В 2014 році звільнена в зв’язку зі скороченням.

З листопада 2014 по жовтень 2015 року працювала вихователем у Новокам’янському дошкільному навчальному закладі.

У листопаді 2015 року обрана депутатом та секретарем сільської ради.

Сімейний стан. Заміжня, чоловік - Шніт Віктор Михайлович 1985 року народження, працює водієм у Новокам’янській лікарській амбулаторії. Донька – Шніт Вікторія Вікторівна 2008 року народження, учениця 3 класу Новокам’янської загальноосвітньої школи.

М.М.Шніт

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування